Česká turistka spadla v italském resortu z balkonu. Je v kritickém stavu

Přidat na Seznam.cz

Česká turistka utrpěla vážná zranění v italském letovisku Rimini po pádu z hotelového balkonu. Incident se stal v pátek večer, kdy byla žena ve stavu podnapilosti. Po pádu ze sedmimetrové výšky na chodník museli zasahovat záchranáři, kteří ji převezli do nemocnice, píše iDnes.cz.

Přesné okolnosti nehody zůstávají nejasné a karabiniéři provádějí vyšetřování, aby zjistili příčinu pádu. Karabiniéři jsou jednou ze čtyř italských bezpečnostních složek a mají na starost bezpečnost v malých městech a na venkově. Předběžné informace naznačují, že mohlo jít o nešťastnou náhodu související s nadměrným požitím alkoholu. Identita turistky nebyla zveřejněna, ale některá média uvádějí, že mohla být polského původu s českými kořeny.

Žena byla v Rimini s manželem a několika dalšími příbuznými, když došlo k tragickému incidentu v hotelu na ulici Via Catania v Miramare. Deník Giornale di Brescia píše, že žena letěla asi 7 metrů, než dopadla na asfalt před budovou. Současný stav ženy je stále kritický, a lékaři jí poskytují veškerou potřebnou péči.

Případ bude nadále vyšetřován, a doufáme, že přesné okolnosti budou brzy objasněny. V současné době je nejdůležitější zajistit, aby měla turistka co nejlepší možnou péči a podporu během svého léčení.

Zdroje: iDnes.cz, Giornale di Brescia